Co się dzieje na świecie? Putin & Trump Versus Nowy porządek świata: Ostatnia bitwa

Prezentujemy bardzo ważną dwuczęściową analizę procesów zachodzących pod powierzchnia globalnej  sceny politycznej – na drugim i trzecim dnie, niedostępnym dla publiczności.

To co widzimy na powierzchni, to jest jedynie teatr dla ludzi. Dopiero gdy zajrzymy za kulisy i mając umiejętności systemowego panoramicznego spojrzenia, połączymy bardzo wiele puzli: wydarzeń, procesów i informacji,  to dopiero zobaczymy cały obraz.

W pierwszej części filmowej pokazany jest nasz obecny świat, w którym żyjemy, w koncentracie. Już wiele osób ma tego świadomość, jak urządzony jest obecny świat.  

Natomiast druga część, tekstowa, prezentuje bieżącą sytuację na globalnej scenie politycznej z kontekstami historycznymi. Obecną pandemię PORNOGRAFII STRACHU, pod pretekstem koronoświrusa, intensywnie omawialiśmy na naszej stronie od początku marca, cytując m.in. dwóch wymienionych w poniższym tekście wybitnych wirusologów: francuskiego doktora Didiera Raoult’a i niemieckiego dr Wolfganda Wodarga.

Całość analizy w sferze politycznej podzielamy, ponieważ mamy potwierdzenie z wielu innych źródeł, co się dzieje  faktycznie pod powierzchnia globalnej sceny politycznej.

Można to syntetyzując ująć krótko tak: satanistyczny ukryty rząd, będąc w coraz większym odwrocie, uruchomił na ludzkość „kija” w postaci epidemii strachu, pod przykrywką koronawirusa.

Tą psychozę strachu wykorzystuje się do przyśpieszenia wprowadzenia drakońskiego faszystowskiego prawa, przy którym Ustawy Norymberskie III Rzeszy Niemieckiej, to wręcz wzór sprawiedliwości i podmiotowości obywatelskiej. Te prawo było stopniowo, krok po kroku przygotowywane wcześniej, nie tylko w Polsce.

Wzorcowym przykładem w Polsce jest nachalne przepychanie w ubiegłym roku przez POPiS ustawy telekomunikacyjnej 5G i 100 krotne zwiększenie norm promieniowania elektromagnetycznego wbrew protestom, także naukowców. Już obecnie duże natężenie promieniowania elektromagnetycznego, głównie  mikrofalowego telefonów komórkowych i sieci bezprzewodowych Wi-Fi jest przyczyną dużej ilości chorób. Wdrożenie technologi 5 G umożliwi ludobójstwo na nieporównywalnie większą skale.

Ale kij ma niestety dwa końce i okazał się KIJEM SAMOBIJEM.  Stąd jeszcze ukrywane, choć wiele symptomów to potwierdza, że globalne satanistyczne elity Nowego Porządku Świata (NWO), w tym także w Polsce, ogarnął strach, a nawet przerażenie.

Redakcja KIP

Co się dzieje na świecie? Nadrabiamy zaległości Polacy!

Qanon Polska: Putin & Trump Versus Nowy porządek świata: Ostatnia bitwa

Żyjemy w ekscytujących czasach.

Niewiadoma, która czeka nas wszystkich, jest zarówno ekscytująca, jak i przerażająca. Ekscytująca na dłuższą metę, ale raczej przerażająca na krótką metę.

Wszystkie imperia w końcu umierają, a my jesteśmy w końcowej fazie Nowego Porządku Świata, który nie wyzdrowieje z rosyjskiej gry w ruletkę, w którą grał, bo Władimir Putin wręczył mu naładowaną broń i pociągnął za spust.

Ostatnie kilka tygodni postawiło wszystko na ostatnią bitwę. Jest tak wiele różnych faktów i wydarzeń, po lewej i prawej stronie, a ja postaram się pozostać metodyczny w tym skomplikowanym ujawnieniu. Śmiało, od trzech tygodni zmagam się z tym artykułem ze względu na szaloną ilość dodatkowych szczegółów, które każdy dzień dostarcza. Być może był to zły moment na rzucenie palenia, ale cieszę się dobrym wyzwaniem.

Rzucanie dolarów. Potrzebna jest odrobina kontekstu.

Koncepcja Nowego Ładu Światowego jest po prostu życzeniem garstki międzynarodowych bankierów, którzy chcą ekonomicznie i politycznie rządzić całą planetą jako jedną szczęśliwą rodziną. Rozpoczęło się ono w 1773 roku i z biegiem lat przeszło istotne zmiany, ale koncepcja i cel nie zmieniły ioty.

Niestety, międzynarodowym bankom, które od 1944 roku plądrują planetę za pośrednictwem dolara amerykańskiego, grozi teraz hiperinflacja, ponieważ ich maszyna drukarska obraca się od lat, aby pokryć swoje absurdalne wydatki na utrzymanie wojen o ropę i zasoby, które ostatecznie wszyscy stracili.

Aby zapobiec tej nadchodzącej hiperinflacji, przy cennej pomocy swoich haniebnych mediów zaatakowali wirusem cztery kraje (Chiny, Iran, Włochy i teraz Stany Zjednoczone), by szerzyć panikę wśród ludności. Mimo że ten wirus koronny nie różni się od żadnych nowych wirusów, które co roku atakują ludzi, strach medialny popchnął ludzi do dobrowolnego odizolowania się poprzez strach i terror.

Niektórzy stracili pracę, firmy bankrutują, panika doprowadziła do krachu giełdowego, w wyniku, którego opróżniono portfele i wysuszono aktywa, co spowodowało, że kilka bilionów wirtualnych dolarów zniknęło z rynku, by uwolnić walutę od presji.
Jak dotąd, tak dobrze, ale wszystko inne poszło nie tak, w tym desperackim i ostatecznym banzai.

Najlepszy wirusolog na planecie potwierdził, że chlorochina była używana przez Chińczyków ze spektakularnymi wynikami do leczenia pacjentów, a następnie udoskonalił swój magiczny eliksir poprzez dodanie pneumonicznego środka antybakteryjnego zwanego azytromicyną, i uratował wszystkich swoich pierwszych 1000 przypadków, oprócz jednego.

Donald Trump natychmiast narzucił to samo leczenie poprzez walkę z własną Federalną Administracją Antynarkotykową, kupioną i należącą do głębokiego państwa. Zmusiło to wszystkie media do mówienia o cudownym eliksirze doktora Didiera Raoult’a, podpisując nakaz śmierci na naszym zaufaniu do wszystkich zachodnich rządów, ich agencji medycznych, Światowej Organizacji Zdrowia i mediów, które próbowały zniszczyć nieskazitelną reputację lekarza, jednocześnie wymyślając nagłe „niebezpieczne efekty uboczne” prawie nieszkodliwego leku, który był używany przez 60 lat do leczenia malarii.

Nie tak daleko w Niemczech, chwalony na arenie międzynarodowej dr Wolfgand Wodarg zauważył, że techniczna panika jest całkowicie bezużyteczna, ponieważ ten wirus nie różni się niczym od innych, które dotykają nas co roku.

To było niesamowite zwycięstwo Trampa i ogółu społeczeństwa na portalach społecznościowych, które wspólnie obnażyły patologiczne kłamstwa oficjalnych kanałów komunikacyjnych każdego kraju Nowego Zakonu Świata.

W rzeczywistości wiarygodność tych marionetkowych rządów zniknęła w powietrzu. A w wyniku tej burzy na pewno Włochy opuszczą UE zaraz po kryzysie, który wywoła efekt domina we wszystkich krajach UE i członkach NATO.

Moi przyjaciele, globalizm jest martwy i gotowy do kremacji.

Kopanie otchłani.

Międzynarodowi bankierzy nie mogli się tego spodziewać w 1991 roku, kiedy to zdominowali 95% planety po upadku Związku Radzieckiego.

Wydawało się, że nic nie może powstrzymać ich ostatecznej misji wypełnienia orwellowskiego marzenia: zniszczyć kilka krajów na Bliskim Wschodzie, powiększyć Izrael i uzyskać całkowitą kontrolę nad światowym rynkiem ropy naftowej, ostatniego elementu ich ksanadu, nad którym pracowali przez całe stulecie, począwszy od deklaracji Balfoura z 1917 roku.

Kiedy Władimir Putin objął władzę w Rosji, nie było żadnych oznak, że poradzi sobie lepiej niż ten pijak, którego zastąpił. Były oficer KGB wydawał się być wyborem bardziej kierowanym nostalgią niż ideologią, ale Putin miał o wiele więcej atutów, których po nim się nie spodziewano i po raz pierwszy ujrzano na własne oczy: patriotyzm, humanizm, poczucie sprawiedliwości, sprytny podstęp, geniusz ekonomisty Siergieja Głazijewa, który otwarcie gardził Nowym Ładem Świata, ale przede wszystkim ucieleśniał wcielenie dawno utraconej rosyjskiej ideologii całkowitej niezależności politycznej i ekonomicznej.

Po kilku latach spędzonych na osuszaniu rosyjskich bagien z oligarchów i mafiozów, które jego potykający się poprzednik zostawił na szlaku pustych butelek, Wład zakasał rękawy i zabrał się do pracy.
Ponieważ jego przeciwnicy grabili planetę przez 250 lat poprzez kolonizację ubezpieczoną przez dominację wojskową, Wład wiedział, że musi zacząć od zbudowania niezwyciężonej maszyny wojskowej. I zrobił to.

Wymyślił różne rodzaje rakiet hipersonicznych, których nie da się zatrzymać, najlepsze systemy obronne na planecie, najlepsze elektroniczne systemy zagłuszania i najlepsze samoloty.

Następnie, aby upewnić się, że wojna nuklearna nie wchodzi w grę, wymyślił rzeczy, z których powstają koszmary, takie jak Sarmat, Posejdon i Awangard, które są niepowstrzymane i są w stanie zniszczyć każdy kraj w ciągu kilku godzin

Prezydent Rosji Władimir Putin, centrum, gesty podczas corocznego spotkania z czołowymi wojskowymi w Centrum Kontroli Obrony Narodowej w Moskwie, 24 grudnia 2019 roku.

Putin powiedział, że Rosja jest jedynym krajem na świecie, który posiada broń hipersoniczną, mimo, że jej wydatki militarne stanowią ułamek amerykańskiego budżetu wojskowego. W spotkaniu uczestniczą minister obrony Rosji Siergiej Shoigu z lewej strony oraz szef sztabu generalnego Rosji Walerij Gerasimow z prawej.

Dzięki nowemu, niedoścignionemu arsenałowi mógł przystąpić do pokonania wszystkich sił NATO i ich pełnomocników, tak jak to uczynił we wrześniu 2015 roku w Syrii. Udowodnił każdemu krajowi, że niezależność od systemu bankowego NWO jest teraz kwestią wyboru. Putin nie tylko wygrał wojnę w Syrii, ale zdobył poparcie wielu krajów Nowego Świata, które nagle zmieniły stronę, zdając sobie sprawę, jak niezwyciężona stała się Rosja. Na płaszczyźnie dyplomatycznej stanęły po jej stronie również potężne Chiny, a następnie udało się ochronić niezależnych producentów ropy naftowej, takich jak Wenezuela i Iran, podczas gdy przywódcy tacy jak Erdogan z Turcji czy Muhammad Ben Salman z Arabii Saudyjskiej postanowili stanąć po stronie Rosji, która nie trzyma najlepszego układu pokerowego, lecz całą talię kart.

Kończąc na konkluzji, że Putin kontroluje teraz wszechmocny rynek ropy naftowej, nieunikniony zasób energii, który smaruje gospodarki i armie, podczas gdy NATO bankierów może tylko patrzeć, bez żadnych środków, aby go odzyskać.

Z niewiarygodnymi wynikami, jakie Putin uzyskał w ciągu ostatnich pięciu lat, Nowy Porządek Świata nagle wygląda jak domek z kart, który ma się rozpaść.

Imperium Banków przez pięć lat było śmiertelnie chore, ale teraz jest na morfinie, ledwo zdając sobie sprawę z tego, co się dzieje.

Tragedia i nadzieja

Ponieważ nie ma nadziei na rozpoczęcie trzeciej wojny światowej, która została z góry utracona, ostatni banzai wyszedł z krzaków w kształcie wirusa i w konsekwencji media stworzyły fałszywą pandemię.

Głównym celem było uniknięcie katastrofalnej hiperinflacji zmumifikowanej masy dolara amerykańskiego, którego nikt już nie chce, aby mieć czas na wdrożenie swojej krypto-waluty wirtualnego świata, jak gdyby chronicznie upadający bankierzy nadal mieli jakąkolwiek legitymację do kontrolowania naszych dostaw pieniędzy. Na początku wydawało się, że plan może zadziałać.

Wtedy Wład wyjął rewolwer, aby rozpocząć grę w rosyjską ruletkę, a bankierzy rozwalili sobie łeb na punkcie nacisku na spust.

Zwołał spotkanie z OPEC i zabił cenę ropy, odmawiając obniżenia produkcji rosyjskiej, podnosząc lufę do poniżej 30 dolarów. Bez żadnej refleksji, a na pewno jeszcze mniejszymi wyrzutami sumienia, Wład zabił kosztowne zachodnie wydobycie ropy.

Wszystkie wycofane z rynku dolary, musiały zostać ponownie wtłoczone przez Fed i inne banki centralne, aby uniknąć osunięcia się ziemi i ostatecznej katastrofy. Do tej pory naszym drogim bankierom nie udało się znaleźć żadnych rozwiązań.

W międzyczasie, Trump szturchnął również gangsterów noszących krawaty. Podczas gdy media unikały tematu chlorochiny zabijającej koronawirusy, starej pigułki przeznaczonej do leczenia malarii, Trump narzucił FDA stosowanie tego ratującego życie leku na zakażonych w USA pacjentów.

Medycyna nie miała innego wyboru, jak tylko zacząć o tym mówić, co wywołało reakcję łańcuchową: wielkie Pharmas CEO’s zostały zwolnione, ponieważ właśnie straciły kontrakt na szczepionkę, kraje takie jak Kanada wyglądały jak ludobójczy głupcy, za nieużywanie tanich i obraźliwych leków, podczas gdy najbardziej skandaliczne przestępcze działanie rządu zostało ujawnione w pełnym świetle: rząd Makrona ogłosił w styczniu 2020 roku, że chlorochina jest szkodliwa i ograniczył jej stosowanie, zaledwie kilka tygodni przed wybuchem fałszywej pandemii!

Rosyjska ruletka jest w dzisiejszych czasach popularną grą w zachodnich rządach.

W sobotę 28 marca Rosja ogłosiła swój własny napar korona-zabójczy, oparty na magicznym eliksirze doktora Raoult’a. Kolejny kozacki cios, tym razem w wielką żyłę szyjną Wielkiej Farmy, podczas gdy większość krajów zachodnich musi teraz wdrożyć dobre leczenie lekarskie, lub zmierzyć się z policzkiem rosyjskiej pigułki, która ma uratować obywatela.

W ostatnich tygodniach marca wysłał on bezpośrednio do północnych Włoch 15 samolotów wojskowych z lekarzami i zaopatrzeniem, po tym jak samolot pomocowy z Chin został zablokowany przez Czechy.

Za chwilę dowiemy się, że kraje europejskie obawiają się, że Chiny czy Rosja odnajdą prawdę w regionie Lombardii, gdzie ludzie nie umierają z powodu jakiegoś robaka koronnego, ale prawdopodobnie z powodu śmiertelnej koktajlowej hybrydy z dwóch wcześniejszych szczepionek na zapalenie opon mózgowych i grypę, że wstrzyknięto je w oddzielnych kampaniach szczepień.

Linia dziurkacza

Powiedziałem wcześniej, że każdy dzień przynosi niesamowite wieści. Cóż, w niedzielę 29 marca, najbardziej oszałamiające z nich wszystkich spadł jak tona cegieł na portalach społecznościowych zamkniętych dla gapiów, gdy dowiedzieli się że Trump przejął kontrolę nad Rezerwą Federalną, która jest teraz obsługiwana przez dwóch przedstawicieli Skarbu Państwa.

Ze wszystkich szalonych wiadomości w ciągu ostatniego miesiąca, jest to zdecydowanie najlepsza i najbardziej szokująca wiadomość. Po trzech latach sprawowania władzy, Trump w końcu spełnił swoją obietnicę wyborczą dotyczącą usunięcia prywatnych banków z amerykańskich spraw publicznych, co zakończyło wiek wyzysku obywateli amerykańskich.

Postawił niesławną grupę inwestycyjną Black-Rock (jest we własności klanu Rothschildów), aby zaczęła kupować ważne korporacje dla FED, co oznacza, że nacjonalizuje kawałki gospodarki, jednocześnie unikając krachu na rynku poprzez angażowanie w transakcję ważnych prywatnych inwestorów.

To niezwykle odważne posunięcie pojawia się w kluczowym momencie i stawia nas w obliczu świadomości, że Władimir Putin i Donald Trump są zjednoczeni i zaprowadzili ludzkość na rozdroże Nowego Świata i wolności.

Jak już często wcześniej wspominałem, myślałem, że świat głęboko zmieni się między rokiem 2020, a 2024, ponieważ będą to ostatnie 4 lata władzy politycznej tych dwóch bohaterów nad ich narodami.

Nowy porządek świata stoi przed dwoma najpotężniejszymi krajami na świecie, a ta fałszywa pandemia zmieniła wszystko. Pokazała, jak zdesperowani są bankierzy, a jeśli nie chcemy skończyć z głowicami atomowymi lecącymi w obie strony, Putin i Trump muszą je teraz powstrzymać.

Rozwiązać BIS, Bank Światowy, MFW, Europejski Bank Centralny, UE, NATO, teraz. Nasz świat nie będzie idealny, ale wkrótce może być znacznie lepiej.

Źródło: http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2020/04/co-sie-dzieje-na-swiecie-putin-trump-versus-nowy-porzadek-swiata-ostatnia-bitwa/

Please follow and like us: