Ogromne zamieszki rasowe w USA. Bojówki antify chcą obalić Donalda Trumpa?

W USA wybucha wojna domowa, zamieszki rozlewają się na cały kraj. Trump powołał gwardię narodową. Oficjalną przyczyną rozpoczęcia ogólnokrajowych rozruchów miało być brutalność policji w Minneapolis, która doprowadziła do śmierci Afroamerykanina George’a Floyda. Jednak już teraz mówi się, na podstawie wielu faktów, że do akcji włączyły się lewackie bojówki, finansowane przez znanego filantropa ! Aby osłabić i w rezultacie obalić władzę blond włosego prezydenta wysłano rewolucjonistów pod wieżowiec Trump Tower, na 5. Alei, Times Square.

Globalne elity NWO zrobią wszystko by obalić pierwszego od dziesięcioleci prawdziwie wybranego prezydenta USA, to znaczy takiego który nie był wcześniej mianowany w zaciszu gabinetów FED’u.

Lewicowe elity USA są już tak zdesperowane, że podpalą cały kraj, wszystko by doprowadzić do politycznego przewrotu ! Sytuacja z COVID-19 była bardzo napięta, wydawało się, że Trump jakoś złagodzi przejście z kwarantanny do normalności, jednak to się nie podobało wyznawcom rządu globalnego i rozpoczęli sztucznie podsycane protesty, a te odbywają się już w około 30 miastach USA.

Naliczono, że w 25 z nich wprowadzono godzinę policyjną. Mówi się też o około 1200 zatrzymanych. Dochodziło do ostrych starć z policją, rabowania sklepów, spalono także komisariat. W stanie Minnesota zarządzono pełną mobilizację Gwardii Narodowej, stało się to po raz pierwszy od drugiej wojny światowej, a w sześciu innych stanach zrobiono to samo, czyli wojsko na ulicach. Czy jesteśmy świadkami rozpoczęcia wojny domowej, sponsorowanej przez grupę wampirycznych filantropów, chcącej obalić Trumpa ? Tego dowiemy się za parę dni. Jako Polacy chrześcijanie powinniśmy modlić się ze Amerykanów, by nie dali się sprowokować globalnej lewicy, chcącej powstania rządu światowego NWO.

Źródło: https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/ogromne-zamieszki-rasowe-w-usa-bojowki-antify-chca-obalic-donalda-trumpa

Please follow and like us: