Dlaczego Bill Gates śmieje się, gdy opowiada o pandemii i jej ofiarach?

Źródło: Kadr z Youtube

Podczas gdy cały świat lamentuje z powodu liczby zgonów wywołanych pandemią COVID-19, Bill Gates w czasie wywiadów dotyczących koronawirusa jest uśmiechnięty, a nawet niezdrowo pobudzony. Czy mowa ciała zdradziła twórcę Microsoftu?

Bill Gates stał się głównym celem zwolenników teorii spiskowych. Praktycznie wszystkie spekulacje związane z obecną pandemią COVID-19, łączone są właśnie z nim. Część osób zapewne twierdzi, że to niedorzeczne tak wyżywać się na filantropie, ale pewne fakty raczej bezspornie pokazują, że podejście amerykańskiego miliardera jest dalekie od normalnych.

Gates „ostrzegał” o możliwej pandemii na chwilę przed jej wybuchem. Organizował konferencje oraz finansował symulacje jej rozwoju. Jest podejrzewany również o dotacje dla instytutu opracowującego koronawirusy.

Przekazał ogromne datki na rzecz opracowania skutecznych szczepionek, podkreślając, jak konieczne jest ich zaimplementowanie u całej ludzkości. Grozi tym, którzy odmówią szczepień wykluczeniem społecznym. W jaki jednak sposób osoby bez szczepionki miałyby stanowić zagrożenie dla osób zaszczepionych, które rzekomo nabędą trwałą odporność na COVID-19? Czy to nawoływanie Gatesa nie pokazuje, że coś jest nie tak?

Jeszcze ciekawsze jest to, jak ten człowiek opowiada o pandemii i jej ofiarach. Gates najzwyczajniej w świecie cieszy się, że ludzie umierają, a on zaoferuje szczepionki, które dadzą mu miliardy dolarów oraz władzę nad populacją. Poniższa kompilacja jego kilku wypowiedzi pokazuje to dość dobitnie (mnie intryguje zwłaszcza jego mimika w 32 sekundzie wideo):

W jednym z wywiadów miał nawet wprost stwierdzić, że jest entuzjastycznie nastawiony do następnej epidemii, ponieważ jego szczepionka sprawiłaby, że zarobiłby dużo pieniędzy, przy okazji wyludniając świat. Jak dla mnie sposób w jaki Bill Gates tworzy narrację wokół pandemii koronawirusa oraz mowa jego ciała, zdradza fakt, że on to de facto ma pod kontrolą i nie przejmuje się konsekwencjami, które innych skazują na śmierć.

Źródło: https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/dlaczego-bill-gates-smieje-sie-gdy-opowiada-o-pandemii-i-jej-ofiarach

Please follow and like us: