Groźna dla zdrowia cenzura na stronie Ministerstwa Zdrowia

Od jakiegoś czasu jesteśmy w mediach państwowych bombardowani komunikatami, by osoby szukające informacji o epidemii koronawirusowej szukały ich tylko na zaufanych stronach, ze wskazaniem na portale rządowe w domenie Gov.pl. Ale czy faktycznie można im ufać? Oto dowód jak mogą zagrażać zdrowiu i życiu obywateli! Czy cenzura, o której zaraz przeczytasz, jest dowodem, że rządowi PiS zależy na pogłębieniu epidemii a nie jej pokonaniu?

Jak donosi nasz czytelnik w wiadomości z 12.05.2020 r.: „Dziś rano wszedłem sobie na stronę rządową w celu sprawdzenia, co tam piszą ciekawego o tych maseczkach. Jakże zdziwił mnie zapis mówiący – zacytuję: „Maseczki chirurgiczne blokują kontakt między ustami i nosem a potencjalnymi zanieczyszczeniami. Mają też wady: po pierwsze są jednorazowego użytku, po drugie nie przylegają szczelnie do twarzy, a po trzecie łatwo nasiąkają wilgocią, dlatego po kilkunastu minutach trzeba je zmieniać. Inaczej staną się siedliskiem bakterii i mogą być przyczyną bakteryjnego zapalenia płuc.”. Po południu chciałem skopiować treść (którą wkleiłem powyżej [po znalezieniu kopii strony w internecie]) i znów wszedłem na tę stronę, aby to zrobić. Moje zdziwienie było olbrzymie, gdyż treść z rana wyparowała i pojawiła się zupełnie inna.”

Jak to sprawdzić? Można porównać aktualną wersję strony Pacjent.gov.pl należącą do Ministerstwa Zdrowia z jej starszą kopią zarchiwizowaną automatycznie przez Internet Archive Weyback Machine. I co? Czytelnik ma rację – dokonano zmiany tekstu! Cenzura nie wygląda na przypadek, ale działanie z premedytacją, gdyż usunięto KLUCZOWĄ, BARDZO WAŻNĄ DLA ZDROWIA INFORMACJĘ!

Zmieniono też kilka innych fragmentów komunikatu. Ale to nie wszystko! Nie ujawniono informacji, że wpis został 12.05.2020 r. zmodyfikowany! Na dole AKTUALNEJ strony (stan na 13.05.2020 r., godz. 9:28) można przeczytać:

„Opublikowano: 16.04.2020
Zmodyfikowano: 16.04.2020
Za informację odpowiada: Główny Inspektorat Sanitarny
Redakcja: CSIOZ”

Jakie wnioski? Rząd i Ministerstwo Zdrowia usunęły informację podważającą sens noszenia maseczek, bo chcą by ludzie nie byli świadomi zagrożenia bakteriologicznego i wdychali zarazki z maseczek do płuc. Dzięki nim więcej osób ufających stronom rządowym zachoruje na zapalenie płuc, które w statystykach można podciągnąć pod COVID-19. Czy planem ministra zdrowia jest NASILENIE EPIDEMII?

Przypomnijmy też, że 26.02.2020 r. minister Szumowski publicznie wyśmiewał noszenie maseczek: „Po co ludzie je noszą? Nie wiem”. Sam maseczki nie nosi, bo jak powiedział w telewizji 03.05.2020 r.: „Ja nie noszę, bo nie mam objawów”. Za to każe nosić je wszystkim pod groźbą wysokich kar pieniężnych, bo „brak objawów nie oznacza, że nie jest się chorym”.

Kolejną ciekawostką jest, że Szumowski jest wielbicielem Billa Gatesa, o którego depopulacyjnych planach pandemicznych świat słyszy coraz więcej. Gdy w 2017 r. był jeszcze Ministrem Nauki i Szkolnictwa Wyższego wypowiadał się o Billu Gatesie z podziwem i w superlatywach. Ostatnio wprawił epidemiologów w osłupienie przepowiadając, jak jakiś jasnowidz, że jesienią czekają nas szczyty dwóch równoczesnych epidemii – koronawirusa i grypy. Wczoraj powiedział, że rząd nie planuje na razie zniesienia nakazu noszenia maseczek i trzeba będzie nosić je także w lecie, np. na plażach, jeśli będą na nich inni ludzie. Wcześniej powiedział, że nakaz zostanie wycofany jak epidemia minie, czyli jak pojawią się szczepionki przeciwko koronawirusowi (zrównał jedno z drugim). Możliwe, że będą szczepieni wszyscy, nawet osoby naturalnie odporne na koronawirusa (chorujący bezobjawowo zapadali w przeszłości na inne koronawirusy – ich organizmy zwalczają infekcje nowych mutacji koronawirusów).

Uwaga! Jeśli podczas noszenia maseczki zaczęła cię boleć głowa, masz mdłości, drgawki, posiniałą twarz, zaburzenia poznawcze, zaburzenia czucia i równowagi lub zawroty głowy – musisz ją natychmiast zdjąć! To pierwsze objawy niedotlenienia mózgu wywołanego ponownym wdychaniem wydychniętego z płuc dwutlenku węgla! Nie zdjęcie grozi utratą przytomności, nieodwracalnymi zmianami w mózgu a nawet śmiercią! Jeśli zobaczysz, że ktoś w maseczce zemdlał, trzeba mu ją natychmiast zdjąć i zrobić sztuczne oddychanie (najlepiej powietrzem zasysanym w usta, a nie wydychanym płuc, żeby podać jak najwięcej tlenu) i masaż serca, jeśli przestało bić!

Na podstawie punktu 2 i podpunktu 3 rozporządzenia z 15.04.2020 r. opublikowanego w „Dzienniku Ustaw” nr 673 – obowiązku noszenia maseczki nie stosuje się w przypadku osoby, która nie może zakrywać nosa lub ust m.in. z powodu stanu zdrowia. Okazywanie orzeczenia nie jest wymagane, ale dobrze pójść do lekarza i poprosić o stosowne zaświadczenie.

Przy okazji widać kolejną manipulację na stronie Ministerstwa Zdrowia, która sugeruje prawo do nienoszenia maseczek zawężone do osób niepełnosprawnych.

Link do aktualnego artykułu na stronie Ministerstwa Zdrowia TUTAJ. Kopię strony znajdziecie TUTAJ. Jeśli odkryjecie jeszcze inne ważne różnice w obu tekstach, napiszcie o nich w komentarzach!

Autorstwo: Maurycy Hawranek

Źródło: https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/grozna-dla-zdrowia-cenzura-na-stronie-ministerstwa-zdrowia

Please follow and like us: