„Nowy Porządek Świata” ma być ogłoszony podczas szczytu w Davos w 2021 roku

Źródło: Internet

Techniczne przygotowania do ustanowienia NWO są już prawdopodobnie na drodze do finalizacji. Punktem kulminacyjnym ma być przyszłoroczne Forum Ekonomiczne w Davos.

Podczas 51-ego spotkania najbardziej wpływowych ludzi świata w Davos ma dojść do całej serii debat dotyczących obrazu świata po pandemii COVID-19. Choć nietrudno się domyślić, że wszystko jest już ustalone, oficjalne ogłoszenie „Nowego Porządku Świata” ma nadejść właśnie wtedy.

Gazeta „Standard” podała, że kolejny szczyt Światowego Forum Ekonomicznego będzie odbywał się równolegle w Davos oraz 400 miastach świata. Ta innowacja ma oddawać „ducha Wielkiego Resetu”. Oprócz prezydentów, premierów i prezesów korporacji, będą mogli w nim uczestniczyć młodzi aktywiści z wszystkich krajów, by razem debatować nad najlepszym wyjściem dla ludzkości. W dialog nad kształtem NWO zostaną więc włączeni wszyscy chętni, którzy zechcą podzielić się swoim wkładem, wizjami i pomysłami.

Wszystko to brzmi sympatycznie, ale prawda jest taka, że żaden z postulatów godzących w interesy architektów NWO nie zostanie wzięty pod uwagę. Większość aktywistów opowiada się za sprawami, które stanowią zagrożenie dla korporacji, więc jakież idee mogłyby zostać wykorzystane? Chodzi więc o stworzenie pozoru globalnej demokracji i zbadanie nastrojów społecznych, by jeszcze skuteczniej zabezpieczyć interesy elit po wprowadzeniu Nowego Porządku Świata.

Źródło: https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/nowy-porzadek-swiata-ma-byc-ogloszony-podczas-szczytu-w-davos-w-2021-roku

Please follow and like us: