Nowa Normalność w Wielkiej Brytanii. Wprowadzono zakaz pozostawania u kogoś na noc

Źródło: 123rf.com

Rządy państw prześcigają się ostatnio w koronawirusowych nonsensach. Poprzeczkę wysoko podniósł rząd brytyjski, który wprowadził zakaz pozostawania u kogoś na noc. Ludzie kpią z rządu i nazywają to niedorzecznością.

Brytyjczycy zinterpretowali to obostrzenie jako zakaz seksu przez osoby, które nie mieszkają razem. Rozpoczęło to falę kpin z zamordystycznych zapędów tamtejszej władzy. Brytyjski wiceminister władz lokalnych, Simon Clarke przyparty do muru w jednym z wywiadów radiowych stwierdził, że celem wprowadzenia zakazu jest tylko to, aby ludzie nie pozostawali na noc poza domem. 

Dziennikarze zapytali go czy oznacza to, że seks przedmałżeński będzie wolno teraz uprawiać tylko na zewnątrz, gdzie ryzyko transmisji wirusa jest dużo mniejsze? Polityk zgrabnie wybrnął z tego mówiąc, że nie zamierza nikogo zachęcać do takich praktyk ani wewnątrz, ani na zewnątrz. 

Istnieje tylko kilka wyjątków od zakazu noclegów takich jak pogrzeb członka rodziny, pomoc w przeprowadzce. Brytyjski rząd przebiegle zawarł w przepisach klauzulę wedle której zakaz nocowania poza domem nie dotyczy bezdomnych.

Źródło: https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/nowa-normalnosc-w-wielkiej-brytanii-wprowadzono-zakaz-pozostawania-u-kogos-na-noc

Please follow and like us: