Czy patent Microsoftu o nr 060606 to system totalnej kontroli populacji?

Źródło: Internet

Jeśli już teraz czujecie się zakładnikami nowej formy totalitaryzmu wywołanego pandemią COVID-19, to niestety wkrótce będzie jeszcze bardziej „Orwellowsko”.

Microsoft proponuje, aby na bazie technologii blockchain, stworzyć system, w którym człowiek będzie jednym z urządzeń przetrzymujących kryptowaluty. Poprzez wszczepiane czipy i liczne czujniki osoby będące częścią takiego systemu, będą miały elektronicznie przekazywane zadanie, za którego wykonanie będą otrzymywały zapłatę w formie kryptowaluty. Według Microsoftu każde urządzenie, od czipa w mózgu do telewizora może być w stanie „zadaniować” człowieka i zlecać mu prace do wykonania.

Patent o numerze 060606 jest tak stworzony, aby zadaniować nie tylko fizyczne działania (takie jak montowanie mebli, sprzątanie czy jazdę samochodem), pracę umysłową (pisanie, czytanie czy rozwiązywanie problemów) ale również procesy będące poza zasięgiem świadomej kontroli człowieka. Do tych można zaliczyć wszelkie nieuświadomione popędy, emocje oraz marzenia senne. Zatem możliwe będzie pranie mózgów i segmentowanie obszarów mózgu do wykorzystania ich do współpracy z systemami obliczeniowymi takimi jak zapis informacji lub obliczanie danych bez zgody obywatela.

Inny program Microsoftu o nazwie  ID2020, do roku 2030 ma zapewnić przydzielenie wszystkim obywatelom świata biometrycznych dowodów osobistych, połączonych jednocześnie z kontem bankowym, oraz historią medyczną i historią szczepień. Co ciekawe Microsoft zainwestował w projekt Neuralink, stworzony przez Elona Muska, który zapowiedział, że pierwsze wersje implantów mózgowych, będących w stanie łączyć mózg z komputerami, telefonami i sztuczną inteligencją pojawią się już w tym roku.

Patent nr 060606 jest bezsprzecznie narzędziem kontroli społecznej, w którym ludzki byt jest uzależniony od realizacji zadań i pozyskiwania środków do życia ze środowiska technologicznego. Oznacza to, że prawdopodobnie wkraczamy już całkowicie w erę technodyktatury.

Źródło: https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/czy-patent-microsoftu-o-nr-060606-system-totalnej-kontroli-populacji

Please follow and like us: