KISSINGER: PO COVID-19 POTRZEBUJEMY NOWEGO PORZĄDKU ŚWIATA

Henry Kissinger, były sekretarz stanu i doradca ds. Bezpieczeństwa narodowego pod przewodnictwem prezydentów USA Nixona i Forda, wezwał do nowego porządku światowego, aby odpowiedzieć na COVID-19.

Cała wypowiedz Henrego Kissingera znajduje się artykule w Wall Street Journal (link tutaj dla subskrybentów WSJ), mówi:

„ Wychodząc naprzeciw potrzebom chwili, należy ostatecznie połączyć się z globalną wizją i programem współpracy .

Rosyjska dziennikarka Helen Buyniski, skomentował wypowiedz Kissinger w artykule dla Russia Today  zatytułowanym Kissinger mówi , że „nawet USA” nie mogą pokonać samego COVID-19. Jego rozwiązanie? Globalny rząd NWO oczywiście

komentarz redaktorki do słów Kissingera:

Kissinger ubolewa, że ​​pandemia doprowadziła do powrotu modelu nacjonalistycznych rządów „ miasta otoczonego murami ”, sugerując, że sama „ eksploracja na granicach nauki ” może uratować ludzkość przed chorobą w jego wizji globalistycznej utopii. Ale opracowanie lekarstw wymaga czasu, a przekonanie, że kraje powinny być zniechęcane do ochrony się w międzyczasie, jest samobójcze. W każdym razie jednym z powodów, dla których koronawirus tak mocno uderzył we Włochy, Hiszpanię i Francję, było dysfunkcyjne naleganie UE na otwarte granice wśród pandemii.

„ Globalny handel i przepływ ludzi ” są dobre ale pandemia ujawniła słabości systemu globalistycznego jak nigdy dotąd. Narody odbudują się latami, a powtarzanie swoich błędów nie jest czymś, na co je stać.

Donga.com, agencja informacyjna w Korei, w swoim artykule pandemia COVID-19 na zawsze zmieni porządek światowy, mówi Kissinger , podsumowuje propozycję Kissingera w ten sposób:

„Chociaż atak na ludzkie zdrowie będzie – miejmy nadzieję – tymczasowy, wywołany przez niego wstrząs polityczny i gospodarczy może trwać przez pokolenia” – wyjaśnił, dodając, że liberalny porządek świata może być zagrożony. „Pandemia wywołała anachronizm, odrodzenie miasta otoczonego murami w czasach, gdy dobrobyt zależy od globalnego handlu i przemieszczania się ludzi”. Następnie podkreślił, że Stany Zjednoczone powinny przewodzić wysiłkom na rzecz ochrony wartości Oświecenia.

Henry Kissinger  jest pochodzenia żydowskiego,  jest częstym uczestnikiem dorocznych spotkań Bilderberg, na których  być może planowano wprowadzić COVID-19 w celu realizacji ich planów jednego rządu światowego. Bill Gates, wiodąca osobowość stojąca za wszystkimi aspektami z koronawirusem jest również członkiem Bilderberg. Bilderbergerowie forsują panikę koronawirusa na wszelkie możliwe sposoby.

źródło: fromrome.info
https://wolna-polska.pl/wiadomosci/kissinger-po-covid-19-potrzebujemy-nowego-porzadku-swiata-2020-04

Please follow and like us: